m
Loader image
Loader image
Zpátky na začátek

Co u nás najdete?

Cestování po mapě.

Mapy a warpy

Připravili jsme pro Vás u každého obelisku na Exiled Lands mapu pro snadnější cestování. Na obou mapách také fungují příkazy: /warp arena a /warp market. S dalším cestováním by Vám mohl pomoci kartograf. Na Exiled Lands je pro Vás umístěno 10 map a na každé mapě jsou dva odemčené warp commandy a několik podmíněných questem..

m

Market

V marketu máte možnost vydělat si nějaké to zlato navíc, nebo naopak utratit, obchodníci jsou zaměření na prodej, armorů, zbraní, zvířat, bestie, potraviny, pití, alchemie, barev, surovin, kůží, sedel a nářadí. Take zde startují některé questové linky. V marketu naleznete 11 unikátních NPC z čehož u 5ti je možnost prodeje i výkupu surovin. Také zde naleznete bankéře pro směnu mincí.

Coiny a reputace

Herni platidlo

Coiny/Mince u nás získáváte pasivním příjmem, prodejem v marketu nebo plněním misí. Je to hlavní forma platitdla na našich serverech. Nakupovat za ně můžete skoro jakékoliv zboží v marketu ale hlavně obludky v bestiáři! Reputace slouží k tomu aby jste si mohli odemykat další příběhové questy nebo některé obchodníky.

Cross aneb cestování mezi mapami

Cross v Conan Exiles znamená že můžete libovolně cestovat mezi mapami a to jak s postavou tak s materiálem. Jsme jeden z mála serverů které toto nabízí protože tato funkce ještě není v základní hře. Zatím ne tolik doděláne DLC Isle of Siptah se stává hned zábavnější.

PvP oblast

Alternativa k řešení hráčských sporů

Na obou serverech je zřízena PVP aréna kde si navzájem můžete změřit svoje síly, vyzkoušet nové buildy nebo se jen přátelsky zmlátit.

Aréna

Aréna je místo pro veterány našeho serveru kde můžete změřit síly proti vlnám NPC protivníků. Za projití celé arény Vás čeká titul, odemčení nového obchodníka a přistup k novým možnostem. Nechoďte ale do arény dokud nebudete připravení!

Nevěstinec

Služby všeho druhu.

Kde jinde nabrat energii po náročném dni v Conanovy a při pohledu na sličně děvy a chlapce možná získáte nějakou tu reputaci navíc, nebo syfilis.

NPC a Questy

Na obou serverech najdete mnoho obchodníku, zadavatelů úkolu nebo jen překupníku zboží, některé najdete snadno, někteří jsou schování. Někteří Vás odmění zlaťáky, jiní speciální schopností. Někdy vám stačí donést daný materiál jindy musíte splnit jiné questy aby se Vám odemkly další Systém questu je něco na čem jsme si opravdu dali záležet a těšíme se jak se u něj budete bavit, stejně jako my.